Par Skolu

„Dūšas deju skolas” dibinātājs un galvenais treneris Rihards Dūša savu trenera karjeru uzsāka pirms 10 gadiem ar pirmajām nodarbībām Jelgavas 1. ģimnāzijā (tagadējā „Jelgavas tehnoloģiju vidusskola”). Lai gan sākumā pārstāvēta cita deju skola, ar „Dūšas deju skolas” vārdu sākts strādāt kopš 2014. gada janvāra gan Jelgavā, gan Rīgā.

Rihards Dūša ir divkārtējs Latvijas 10 deju čempions, daudzu starptautisku sacensību finālists un godalgotu vietu ieguvējs. Šo 10 gadu laikā izaudzināti vairākkārtēji Latvijas čempioni gan 10 deju programmā, gan standartdeju programmā, kā arī vairāki starptautisku sacensību finālisti un godalgotu vietu ieguvēji. „Dūšas deju skola” sadarbojas ar labākajiem ārzemju pedagogiem, piedalās semināros un uztur deju skolas informāciju atbilstošā līmenī.

Šo gadu laikā izveidojusies uzticama un ļoti saliedēta treneru komanda, kuras galvenais uzdevums ir darbs ar bērniem un rezultāts. Mūsu mērķis ir iemācīt bērniem, kas ir labi dejot, ko tas nozīmē un ko tas attīsta. Sporta dejas attīsta visu mūsu ķermeni sākot no galvas līdz kājām, tās veicina mūsu domāšanu, komunikācijas spējas, koordinācijas spēju, psiholoģisko un fizisko sagatavotību, kas tiek pasniegta visskaistākajā veidā – dejā.

„Dejo, un tu būsi kas vairāk par ikdienišķo sevi! „Dūšas deju skola” vienmēr ir lepna par saviem dejotājiem, tāpēc gaidīsim ikvienu un jebkurā laikā!!!” - Rihards Dūša

„Es mīlu skaistumu! Es mīlu estētiku dejā, estētiku uz skatuves! Skatītājam vajadzētu saņemt emocionālu uzliesmojumu, viņam var kļūt smieklīgi vai skumji, tie var ienirt atmiņās, domās par nākotni, par savu dzīvi, bet viņam vienmēr jājūtas ērti!”Alisa Košeļeva

„Deja ir izaicinājums – kustību, mūzikas un emociju harmonija, pilnveidojot sevi.” - Marts Puniņš

„Ja Tu dejo, tad Tev pieder viss – skaists ķermenis, attīstīts prāts un radošums, spēja sevi parādīt cilvēkiem un priecāties par katru dienu, ko dzīvojam! Tāpēc ļausim visiem sapņiem piepildīties dejojot! Gaidīsim ikvienu dejot gribētāju!”Dana Jākobsone